hlavu vzhůru :)

29. září 2017 v 22:20 | Katka
... protože proč mít nadpis jako každý jiný autor prvního článku,že jo :)
AHOJ,
zdravím vás u mého prvního článku,na tomto blogu.První články mám docela natrénované, protože před pár lety jsem ještě ani nevěděla,o čem psát.V páté třídě jsem vedla blog asi 1 rok.Byl takový veselý a psala jsem,o čem jsem chtěla a lidi to docela chytalo.

V šesté třídě jsem začala před a během prázdnin vést další.V září toho bylo tolik,že jsem zapomněla psát články,a koncem listopadu jsem se vrátila a psala ho do dubna dalšího roku (toho letošního).Na ten ráda vzpomínám a sem tam si nějaký starý článek přečtu a musím uznat,že už jsem pomalu věděla,o čem chci psát,jakým stylem a celkově to se mnou nevypadalo zle.Jenomže se v květnu hromadily písemky a vlastně předtím,v dubnu jsem se chystala a psala přijímačky na gympl,kde jsem se nakonec dostala.Bylo toho najednou tolik, že jsem prostě nedokázala vést a tak jsem se s posledním článkem rozloučila.

A dostáváme se k dalšímu blogu,a to je již tento.Budu jen věřit,že ho povedu dlouho a pravidelně na vás budou čekat články (protože víkend je každý týden,ne?).O čem chci psát je takové docela rozsáhlé "téma". Zajímají mě problémy dnešní doby, psaní příběhů,básní,nebo třeba i mé příhody i zkušenosti se kterýma bych se s vámi chtěla podělit.

Teď se můžeme dostat ke mě :).Jsem Katka a je mi 13.Momentálně jsem v 1.ročníku šestiletého gymnázia nebo také v osmém ročníku,chcete-li.Baví mě,jak již jsem zmínila, psaní příběhů a básní,nebo zaobírání se problémy dnešní doby a celkově zamýšlení se nad věcmi,jak dobrými tak zlými a prakticky z toho vyplývá název blogu; hlavu vzhůru.Dále hraji závodně florbal a chci umět na ukulele.Toť asi vše.

A vše to bude i z dnešního článku.Děkuji za přečtení a mějte hezký den :)
Katka 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Beznitka Loutkovská Beznitka Loutkovská | E-mail | Web | 30. září 2017 v 7:19 | Reagovat

Blogový kočovník! 😀👻
Tak doufám, že se na tomhle blogu usadíš o trochu déle a s tebou i pěkný houf čtenářů!
PS: Ploším, ploším,dala bys někam odkaz na své bývalé blogy? Pokud to teda ještě jde? *String the Stalker úsměv*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama